En iyi Android emülatörleri!

Mobil oyunlar pcde nasıl oynanır
Mobil oyunlara gösterilen rağbet her geçen gün artmakta. Ama bazen akıllı telefonların yavaşlaması, depolama alanının azalması nedeniyle yüksek boyutlu olan oyunları oynamak bir hayli zorlaşıyor. Bu yazımızda mobil oyunları bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hangi programları kullanabileceğinizi anlattık.

1- Bluestacks

  Bluestacks, en çok bilinen Android emülatörlerin başında geliyor. Kendine has bir arayüzü olan program, birçok mobil oyun ve uygulamaları kullanmanıza olanak sağlıyor. Oyun kütüphanesi biraz kısıtlı olsa da Bluestacks, kolay kullanımı sayesinde ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. 

Detaylı bilgiyi internet sitesinde bulabilirsiniz.

2- MEmu App Player

  MEmu, birçok ayarı istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz, kullanışlı bir program. Android arayüzü olan MEmu, bilgisayarınızı tıpkı bir akıllı telefon veya tablet olarak kullanabilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca dokunmatik hareketleri ayarlayarak klavyeniz ile kullanabilirsiniz. Telefon modelinden kullanılacak olan RAM'e kadar birçok ayarlama yapabilir, dilediğiniz uygulamaları bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgiyi internet sitesinde bulabilirsiniz.

3- Nox Player

 Arayüz bakımından MEmu'ya benzeyen Nox, kalitesine rağmen karmaşık ayarları olması sebebiyle ayarlamaları bazen uğraştırabiliyor. Eğer isterseniz Nox'u klavyenizle de kontrol edebilirsiniz.

Detaylı bilgiyi internet sitesinde bulabilirsiniz.

Not: Programları daha verimli kullanabilmek için bazen sanallaştırmayı açmanız gerekmektedir.